FOTO  FK Olimpic - HŠK Zrinjski 1:2

HŠK Zrinjski

Prvu pravu priliku gledatelji na stadionu Otoka vidjeli su tek u 27. minuti kada je Zec prebrzo utrčao te zgoditak koji je postignut za Olimpic nije priznat zbog zaleđa. Samo par minuta poslije u 30. minuti utakmice nakon ubačaja Ivana Crnova, najbolje se snalazi branič Mostaraca Anto Radeljić koji postiže gol za 0:1.

U samom finišu utakmice, točnije u 45. minuti Zec se odlično snalazi i poravnava rezultat na 1:1. S tim se rezultatom odlazi na odmor.

Do 76. minute nije se ništa značajnije događalo. Onda je za Zrinjski sviran penal koji je realizirao Ivan Crnov i doveo Zrinjski ponovno u vodstvo. U 85. minuti ponovno je nogometaš Olimpica Zec bio u odličnoj prilici, ali na sreću Mostaraca ostaje 1:2.

Mostarci su napravili veliki korak do osvajanja naslova prvaka BiH.