Mladost Zrinjski
Momčadi su istrčale u slijedećim sastavima:

FK Mladost: Velić, Arežina, Lazić, Čomor, Šećerović, Regoje, Pandža, Karahmet, Dilaver, Mujagić, Isaković.

HŠK Zrinjski: Pirić, Barišić, Jović, Pezer, Stojkić, Todorović, Hairilahović, Jakovljević, Filipović, Kadušić, Bilbija.

Zrinsjki je krenuo agresivno u utakmicu, a u 15. minuti Plemići su poveli. Todorović je ubacio za Bilbiju koji glavom matira Velića. Na 0:2 povisuje Filipović prekrasnim pogotkom sa petnaestak metara i to je bio konačan rezultat prvog dijela.

U drugom dijelu Plemići su znalački čuvali prednost i nisu dozvolili domaćinu da ugrozi Pirića. Imao je Zrinjski još par prigoda, ali se rezultat nije mijenjao do 85 minute kada Šećerović pogađa za 1:2. To je bio konačan rezultat i zaslužena pobjeda Zrinjskog u Doboj Kaknju.