FK Gradina-HŠK Zrinjski 1:2

HŠK Zrinjski, FK Radnik, HŠK Zrinjski, Dragan Perić, Adnan Hadžić, HŠK Zrinjski, OFK Gradina, HŠK Zrinjski
Bila je to utakmica odigrana pred nekoliko stotina gledatelja u kojoj je Zrinjski dominirao njenim većim dijelom. Ipak domaćini su prvi došlo do vodstva u 13. minuti pogotkom Turbića.

Nakon toga Zrinjski čini sve da poravna rezultat, a to je Plemićima uspjelo u 39. minuti pogotkom Arežine. Isti nogometaš samo dvije minute poslije postiže još jedan pogodak za potpuni preokret. Rezultatom 1:2 se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu slika slična onoj iz prvog dijela. Zrinjski je bio bolji i dominirao, a domaći su pokušavali iz kontra udara doći do poravnanja. Praktički utakimica je bila riješena u 61. minuti kada domaćini ostaju sa igračem manje zbog isključenja Ordagića.

Nakon ove pobjede Zrinjski se dodatno učvrstio pri vrhu ljestvice.