FK Borac-HŠK Zrinjski 2:0

Debi novog trenera počeo je porazom koji je sa obzirom na igru sasvim taslužen, što je i priznao Bloudek poslije utakmice.

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 0:0, a Plemići su rano ostali bez Ivankovića i Sušića koji su napustili teren zbog povreda. Na njihova mjesta ušli su Pehar i Grabus. Drugi dio u potpunosti pripada Borcu koji pogotcima Nikolića u 55 i Pazigaće u 82 minuti slavi konačnim rezultatom 2:0.

FK Borac – HŠK Zrinjski 2:0
 Sudac: Muamer Bureković (Zenica). Žuti kartoni: Čorić (FK Borac), Džidić, Stjepanovići i Grabus (HŠK Zrinjski).
FK BORAC: Avdukić, Čorić, Stupar, Puzigaća, Nikolić (od 85. minuta Vidaković), Vukelja (od 57. Mičić), Sakan, Trivunović, Stajić (od 79. Grahovac), Stančeski i Maletić.

HŠK ZRINJSKI: Hadžić, Džidić, Stjepanović, Salčinović, Selimović (od 59. Zovko), Sušić (od 26. Pehar), Ivanković (od 16. Grabus), Zadro, Lendrić, Rizvanović i M. Aničić.