FOTO  Fantastični kadeti Širokog Brijega pregazili Maribor, remi juniora

Široki Brijeg - Maribor
U odličnim utakmicama koje su pružile kadetske i juniorske ekipe Širokog Brijega i Maribora uspješniji su bili domaći nogometaši.

JUNIORI: Široki Brijeg - Maribor 1:1

Juniori Širokog Brijega pružili su kvalitetnu partiju sa ovogodišnjim sudionikom Lige prvaka Mariborom odigravši 1:1. Nogometaši trenera Kokića unatoč remiju mogu biti zadovoljni prikazanom igrom. Strijelac za Široki Brijeg bio je Čolak.

KADETI: Široki Brijeg - Maribor 3:0

Fantastičnu utakmicu odigrali su kadeti Širokog Brijega koji su pregazili goste iz Maribora sa 3:0. Od početka susreta domaći nogometaši pod vodstvom trenera Kovačića imali su terensku inicijativu, te su već do poluvremena vodili sa 2:0 pogocima Drlje. I u nastavku susreta bolja igra domaćih nogometaša koji postižu i treći pogodak preko Ilinkovića.