FOTO  Europska liga: UE Santa Coloma-HŠK Zrinjski 1:3

Bila je to utakmica u kojoj su Plemići bili bolji tijekom cijelog susreta, u na kraju su sasvim zasluženo slavili rezultatom 1:3.

Prvo poluvrijeme završilo je vodstvom domaćina 1:0, pogodkom koji je postignut u sudačkoj nadoknadi preko Bernata. Do primljenog pogotka Zrinjski je dominirao, a sudac je poništio gol Popoviću.

U drugom dijelu dobra igra Zrinjskog se isplatila, i prvo su Plemići poravnali preko Crnova u 63. minuti na asistenciju Popovića, a dva minuta kasnije Popović je svojim prvijencom u dresu Zrinjskog doveo Plemiće u vodstvo od 2:1.

Na 3:1 povisio je Đurić u 77 minuti, opet na asistenciju Popovića.

UE Santa Coloma: Perianes, Maneiro, Roca, Bousenine, Blazquez, Pereira, Triquell, Anton, Crespo, DO Nascimiento.

HŠK Zrinjski: Dujković, Radeljić, Stojkić, Brković, Crnov, Muminović, Aničić, Đurić, Simeunović, (Šćepanović) i Popović (Bekić).