Ivica Olić prekinuo je golgeterski post
Trebalo je punih 12 utakmica da se hrvatskom reprezentativcu napokon 'otvori', da probije 'blokadu' i nastavi zabijati. Krenulo ga je na domaćoj utakmici, u 30. kolu protiv Augsburga koji se bori za Europu. Zabio je Olić svoj prvijenac u dresu HSV-a nakon povratka, bilo je to u 11. minuti utakmice za vodstvo 1:0... Prekinuo je tako golgeterski post za klub (Wolfsburg i HSV) koji je trajao još od 22. studenog prošle godine, tj. ukupno čak 15 utakmica! No nije Ola zaboravio zabijati, za reprezentaciju je zabio krajem ožujka protiv Norveške.
Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore