Concordia – Velež 4:0 (1:0)

Kao i protiv Toma, stručni tožer je dao priliku dvjema različitim jedanaestorkama. Prvo poluvrijeme donijelo je nekoliko izrazitih gol prilika na obje strane, te je rezultat mogao biti izraženiji i sa više pogodaka. U nastavku Rumuni su za samo osam minuta iskoristili ne iskustvo većinom mladih nogometaša Veleža.Concordia - Velež 4:0 (1:0)

Belek. Stadion Hotela „Cornelia". Strijelci: 1:0 Dinu (22), 2:0 Dinu (53), 3:0 Dos Santos (62), 4:0 Popa (65). Žuti kartoni : Bratu, Guilherme (Concordia)

CONCORDIA : Nita, Popa, Petrović, Bratu, Guilherme, Lucian, Munteanu, Dinu (od 71. Pana), Dos Santos (od 81. Teut), Mihalcea (od 71. Chitu), Rocha (od 81. Damian)

VELEŽ : Bandović (od 46. Bobić), Knežević (od 46. Škaljić), Lakičević (od 46. Mehremić), Cerić (od 46. Mahinić), Kajtaz (od 46. Jazvin), Kodro (od 46. Hebibović), Jugo (od 46. Zvonić), Pehlić (od 46. Serdarević), Hiroš (od 46. Gabriel), Rovčanin (od 46. Hajdarović), Brković (od 46. Okić)