Cibalia na krilima Tokića pobijedila Lučko

Momčad Cibalije sukladno najavama krenula je od početka utakmice agresivno, no sve bez nekih većih prilika.Prvu ozbiljniju priliku imali su gosti u 20. minuti utakmice preko Krznarića, međutim Filipović je bio na mjestu i otklonio opasnost. U 36.minuti utakmice Cibalia je konačno došla do prednosti preko Tokića kojem je odlično centrirao iz kornera Čuljak.Osim toga vidjeli smo još prilika sa obje strane, međutim nakon prvog dijela utakmice bilo je minimalno vodstvo Cibalije od 1:0 pogotkom Tokića iz 36.minute.

U drugom dijelu utakmice vidjeli smo puno bolju Cibaliju, koja stvarala sve više prigoda.U 68.minuti utakmice Cibalia je bila u prigodi za povećanja vodstva, međutim napadači Cibalije nisu bili efikasni.U 72.minuti utakmice Belak je bio u solo prodoru, al je i ova prilika Lučkog otišla daleko iznad vrata Filipovića.Pred kraj drugog dijela Lučko je bilo sve opasnije i stvaralo sve više prigoda, međutim obrana Cibalije je odolijevala svim napadima Lučkog.Na kraju drugoligaške premijere pred svojim navijačima, Cibalia je upisala prvu pobjedu svladavši Lučko s minimalnih 1:0.

U sljedećem kolu koje je na rasporedu 31.kolovoza, Cibalia igra u Kranjčevićevoj protiv momčadi Zagreba.

CIBALIA-LUČKO 1:0 (1:0)

Stadion: HNK Cibalia

Gledatelja: 1000

Suci: Tomislav Bionda (Zaprešić), Tomislav Valešić (Kutina), Danijel Rožić (Velika Gorica)

Žuti kartoni: Milardović ( Cibalia, 3'), Čuljak ( Cibalia, 22'), Mazalović (Cibalia, 63'), Bajić (Cibalia, 79'), Gatarić (Lučko, 5'), Džoni (Cibalia, 80')

Strijelci: 1:0 Tokić (36')

CIBALIA-Filipović, Muženjak, Mitrović, Zgrablić, Čuljak, Milardović, Mazalović, Kujundžija (od 62. Koledić ), Bartolović (od 66. Džoni), Puljić, Tokić (od 78.Bajić )

LUČKO-Kahlina, Lučić, Buden, Galić, Bazina (od 46.Belak), Abramović, Krznarić (od 60.Sopčić), Dučkić, Rendulić, Pelaić, Gatarić