Cibalia kući ponijela sva tri boda

Cibalia-Imotski
Postigli su Vinkovčani tri pogotka, a imali su još pet stopostotnih prilika. Baša je mogao dva puta matirati vratara Koprića, dva puta Turčin, a jedan zicer promašio je i Ugrina.

Prvi put je Lučko pokleknulo dvije minute prije kraja prvog dijela, kada je Vidović presjekao loptu domaće obrane i onda na desnoj strani poslužio usamljenog Vitaića, kojemu nije bilo teško poentirati za 0:1. U drugom dijelu gosti su bili još opasniji, a to su naplatili u završnici susreta. Brzu polukontru izveli su nogometaši Cibalije u 79. minuti, loptu je vukao Crnčević po sredini, a onda s ruba šesnaesterca odlično opalio i pogodio donji kut mreže. Konačnih 0:3 postavio je osam minuta prije kraja Vitaić s 11 m. Žderić je u šesnaestercu pokušao driblati, ali je srušen, a dosuđeni jedenaesterac u pogodak je pretvorio kapetan Vitaić.