Celtic izvukao 'nemoguće' protiv Intera, Balotelli slomio Bilića!

..., a nije ostao ni neporažen jer su prokockali broje prilike i "pali" nakon jedanaesterca Balotellija u 85. minuti.

Nagledali smo se golova, a od Hrvata su na terenima od 21:05 bili Ivica Vrdoljak za Legiju u gostima kod Ajaxa (0:1), Domagoj Vida za kijevski Dinamo na gostovanju ko Guingampa (1:2). S klupe su ulazili Lovren (63') protiv Bešiktaša i Kovačić (75') protiv Celtica.

Dok je Dejan slavio, Mateo je tugovao jer Inter je kod prvaka Škotske vodio 2:0 već nakon 12 minuta, da bi u 26. bilo 2:2 i kad se činilo da će Palacijev pogodak u 45. biti dovoljan, Guidetti zabija u 90. i u Milanu će pasti odluka o putniku u osminu finala.

Uzvrati se igraju već za tjedan dana, 26. veljače, a detaljnije informacije o samim utakmicama pročitajte na Goal.com.

REZULTATI:

Ajax - Legia Varšava 1:0 (Milik 35')
Anderlceht - Dinamo Moskva 0:0
Celtic - Inter 3:3 (Armstrong 24', Campagnaro (ag) 26', Guidetti 90'/Shaqiri 5', Palacio 13', 45')
Guingamp - Dinamo Kijev 2:1 (Beauvue 73', Diallo 75'/Veloso 19')
Liverpool - Bešiktaš 1:0 (Balotelli (p) 85')
Sevilla - Borussia M. 1:0 (Iborra 70')
Tottenham - Fiorentina 1:1 (Soldado 6'/Basanta 36')
Villarreal - RB Salzburg 2:1 (Uche 32', Cheryshev 54'/Soriano (p)48')

Aalborg - Brugge 1:3 (Helenius 71'(p)/Oulare 25', Rafaelov 29', Emil Petersen (ag) 61')
Dnipro - Olympiakos 2:0 (Kankava 50', Rotan 54')
PSV - Zenit 0:1 (Hulk 64')
Roma - Feyenoord 1:1 (Gervinho 22'/Kazim-Richards 55')
Torino - Athletic 2:2 (Maxi Lopez 18', 42'/Inaki Williams 9', Gurpegi 73')
Trabzonspor - Napoli 0:4 (Henrique 6', Higuain 20', Gabbiadini 27', Zapata 90')
Wolfsburg - Sporting 2:0 (Bas Dost 46', 63')
Young Boys - Everton 1:4 (Hoarau 10'/Lukaku 24', 39', 58', Coleman 28')