Celta pobijedila Atletico 2:0

Real Madrid, Atletico Madrid, Mario Mandžukić, Mario Mandžukić, primera, nogomet, Mario Mandžukić, Liga prvaka, Mario Mandžukić, Liga prvaka, Mario Mandžukić, Atletico Madrid, hrvatski nogomet, Marijo Mandžukić, Ivan Rakitić, Luka Modrić, Mandžo, Marijo Mandžukić, Atletico Madrid, nogomet, Mario Mandžukić, transfer, Manchester City, Atletico Madrid, Manchester City, Marijo Mandžukić, Mario Mandžukić, Ivan Rakitić, FC Barcelona, Atletico Madrid, Marijo Mandžukić, nogomet, Atletico Madrid, Real Madrid, Atletico Madrid, španjolska liga, Atletico Madrid, Mario Mandžukić, Mario Mandžukić, nogometaš, Atletico Madrid, Liga prvaka, Atletico Madrid, Bayer, Arsenal, Monaco, Mario Mandžukić, Atletico Madrid, Diego Simeone, Mario Mandžukić, tajna, novinari, Atletico Madrid, Mario Mandžukić, Mario Mandžukić, transferi, transfer lista, Mario Mandžukić, Juventus

Domaći su poveli preko Nolita (59-11m), a pobjedu je potvrdio Orellana (71).

Mario Mandžukić odigrao je svih 90 minuta u napadu Atletica koji je odigrao vrlo lošu utakmicu i zasluženo izgubio, pa je njegov zaostatak za vodećim dvojcem, Real Madridom i Barcelonom sedam, odnosno šest bodova.

Real je na vrhu sa 57 bodova, Barcelona je druga sa 56, a Atletico treći sa 50.

Celta je skočila na deveto mjesto sa 28 bodova.

Barcelona je uvjerljivo na svom Camp Nou svladali Levante sa 5-0 (2-0), a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić igrao je do 62. minute. Gostujuću obranu "srušio" je Neymar (17), uslijedila su tri pgootka Lionela Messija (38, 59, 65-11m), a konačnih 5-0 sjajnim golom "škaricama" postavio je Luis Suarez (73).

Ranije u nedjelju Valencia je pobijedila Getafe sa 1-0 i opet došla na četvrto mjesto ljestvice. Valencia je do pobjede došla pogotkom Alvara Negreda u 71. minuti iz penala, te je s 47 bodova preskočila Sevillu (45) na četvrtoj poziciji. Za Getafe je povremeni hrvatski reprezentativac Sammir igrao do 67. minute.