Čelik i Široki ponovno remizirali u Zenici

NK Čelik, NK Široki Brijeg
Čelik je ovim rezultatom sezonu završio kao sedmi i sa 43 boda, koliko ima Mladost iz Doboja kod Kaknja, koja je zbog bolje ukupne gol-razlike i boljeg omjera u međusobnim duelima završila ispred njih. Široki je s 54 boda ostao treći.

U otvorenom meču s obje strane, gosti su danas bili poveli već u 8. minuti, a strijelac je sa oko 10 metara iskosa sa lijeve strane bio Mato Stanić. Njega je bio uposlio Josip Kvesić.

Čelik je poravnao u 20. minuti, kada je na ubacivanje Ljubiše Pecelja precizan glavom sa oko šest metara bio Haris Dilaver.

U drugom poluvremenu nije bilo tako izglednih prilika kao u prvom pa je ova utakmica okončana rezultatom 1:1, koliko je bilo i u jesen prošle godine, u njihovom prvom međusobnom duelu na Bilinom polju.