Brotnjo sa četiri pogotka Šarca potopilo Višiće

Čitlučani su odigrali jednu od svojih najboljih ovosezonskih predstava, a sve pogotke za domaće postigao je Ivan Šarac.

Brotnjo je tridesetak minuta neuspješno lomilo otpor Višića nakon čega je Matej Skoko dobro prošao po desnoj strani i dodao loptu do Šarca, koji iz šesnaesterca lijepo pogađa mrežu Višića. Šarčev šut na putu do cilja odbio se od grede tako da vratar Zavitan u 33. minuti nije imao šanse da sačuva mrežu.

Gotovo identičnu akciju Skoko i Šarac odigrali su i u 55. minuti, Skoko je ponovno probio po desnoj strani i asistirao za Šarca koji pogađa za 2:0. Petnaest minuta kasnije Šarac je postigao pogodak za svoj hat-trick, a odličnu utakmicu Šarac je zaokružio u 88. minuti, kada je Ivan postigao pogodak za konačnih Brotnjo-Višići 4:0.

Uz četiri postignuta pogotka nogometaši Brotnja imali su čitav niz izglednih prilika koje nisu uspjeli pretvoriti u pogodak i sveukupno gledano Brotnjo je danas na Barama odigralo jednu jako dobru utakmicu. Lijepom igrom atraktivnosti utakmice pridonijeli su i igrači Draženka Krmeka, no nažalost Brotnjo je na domaćem terenu ponovno igralo pred jako malo gledatelja.

HNK Brotnjo - Čitluk: Šego, Soldo, Pavlović, Miličević (od 73. J. Brajković), Lukić, Pušić, Skoko, Mustapić (od 78. A. Brajković), Šarac, Vladić (od 46. Miloš), Badalić. Trener: Tihomir Miloš.

HNK Višići: Zavitan, Stojak, Ćendo, Kozarić, Bule, Marić (od 58. Majstorović), Đondraš (od 63. Cvitanović), O. Šoše, A. Šoše, L. Menalo, P. Menalo. Trener: Draženko Krmek.