FOTO/VIDEO  ‘Bomba’ bosanskohercegovačkog reprezentativca Miralema Pjanića

No, najljepši trenutak utakmice djelo je bosanskohercegovačkog reprezentativca Miralema Pjanića (25).

Pri rezultatu 1:0 za City, točnije u 8. minuti susreta, Pjanić je nakon kombinacije na nekih 25 metara od gola Cityja fantastično pogodio lijevi kut Caballerovog gola, pokazavši tako svoju klasu. Golman Cityja, koji je u drugom poluvremenu zamijenjen Hartom, raširio se koliko je dug i širok, ali bilo je to neobranjivo.

Nogometaši Manchester Cityja su boljim izvođenjem udaraca s bijele točke ukupnim rezultatom 5:4 (2:2) svladali Romu na pripremama u Melbourneu. No, najljepši trenutak utakmice djelo je bosanskohercegovačkog reprezentativca Miralema Pjanića (25).