Bayern kod kuće poražen od Borussie Mönchengladbach

VfL Wolfsburg, Bundesliga, nogomet, Bas Dost, Bundesliga, Njemačka liga, nogomet
Bavarci su poraženi tek drugi puta ove sezone, prvi puta kod kuće, a još jednom je za njih bila kobna Borussia Moenchengladbach, koja ove godine igra sjajan nogomet i na trećem je mjestu ljestvice. Dvostruki strijelac je bio Brazilac Raffael (30,77), a oba puta je najbolji vratar svijeta Manuel Neuer mogao i bolje reagirati. U 24. minuti iz igre je zbog ozljede izašao i najbolji napadač Bayerna Arhen Robben.

Mainz i Wolfsburg su podijelili bodove (1-1). Domaćini su poveli preko Nike Bungerta (7), a za Wolfsburg je izjednačio Luiz Gustavo (61). Hrvatski reprezenativac Ivan Perišić igrao je goste od 46. minute.

Bayern unatoč porazu vodi s 64 boda, deset više od Wolfsburga, Borussija (M) je opet treća s 47 bodova, dva više od Bayera.