1/4 Kup-a BiH: Poraz Zrinjskog u Gradačcu

HŠK Zrinjski, KUP BIH, nogomet

Lazar Marjanović doveo je plemiće u vodstvo u 24. minuti, Savić je u 38. minuti poravnao iz jedanaesterca, a Vehabović u posljednjoj minuti prvog dijela postigao drugi gol za Zvijezdu.

U nastavku je domaćin poveo 3:1 preko Pandže u 55. minuti, a nadu Zrinjskom da u uzvratu 21. studenoga može osigurati polufinale vratio je Radeljić, koji je mrežu Zvijezde pogodio nakon kornera.

NK ZVIJEZDA G. - HŠK ZRINJSKI 3:2 (Marjanovic 24', Savić 38', Vehabović 44', Pandža 55', Radeljić 68).

Zvijezda: Mirković, Moranjkić, Ristanić, Jakovljević, Pandža, Vehabović, Delić, Al. Halilović, Savić, Bogdanović, Mašić.

Zrinjski: Hadžić, Marković, Radeljić, Marjanović, I. Aničić (od 60. Bubalo), Krišto, Miličević, Arežina, Žuržinov (od 60. Sesar), Muminović, M. Aničić.