Leotar svladao Velež

Lopta
hercegovina.info

Ekipa Leotara pobijedila je Velež u posljednjem meču 28. kola Premijer lige BiH rezultatom 2:1. Na početku meča oba tima su igrala poprilično oprezno i nije bilo šansi, sve do 33. minute kada je Radovac umalo postigao autogol, no imao je sreće i lopta nije završila u mreži Veleža, navodi Klix.

U finišu prvog poluvremena, domaći tim je došao u vodstvo. Čubrila je centrirao, a na pravom mjestu je bio Santrač koji pored statične obrane Veleža pogađa za 1:0. To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

Nakon 15-ak minuta igre u drugom dijelu, Velež je došao do poravnanja, a strijelac pogotka bio je Vehabović. Meč je nakon toga bio nešto žustriji i bilo je jasno da bi treći gol mogao odlučiti pobjednika, što se u konačnici i dogodilo u 81. minuti.

Nakon duela Vehabovića i Krstovskog sudac je pokazao na bijelu točku, a strijelac za pobjedu Leotara bio je Dujaković.