Zrinjski savladao momčad Slavije 82:62

Početak susreta pripao je gostima koji su prvu četvrtinu završili rezultatski u svoju korist sa 10 poena viška, ali su košarkaši Zrinjskog do poluvremena uspjeli se vratiti u igru i na odmor otišli sa dva poena prednosti 38:36.

U trećoj četvrtini gosti su još uvijek pružali značajan otpor, ali u posljednjem periodu susreta su znatno "pali" u igri što su Plemići iskoristili i utakmicu zaključili sa 20 poena prednosti, 82:62.

Kod Zrinjskog najefikasniji su bili Krunoslav Rimac sa 17, Hrvoje Oroz sa 15 te Mladen Gligora sa 11 poena, dok je goste predvodio Milan Preković sa 20 postignutih poena.

HKK Zrinjski HT Mostar - KK Slavija 82:62 (10:20, 28:16, 21:18, 23:8)

HKK Zrinjski HT Mostar: Luka Klarica 6, Tomislav Tomović 10, Mate Peraica, Mladen Gligora 11, Lovro Gligora 3, Hrvoje Oroz 15, Ivica Petrić, Josip Šakota, Krunoslav Rimasc 17, Denis Vrsaljko 10, Marko Lovrić, Tomislav Ramljak 10.