FOTO  Velika pobjeda Plemića nad Bosnom: HKK Zrinjski - KK Bosna 80:61

kosarka zrinjski - bosna
Isti protivnici sastali su se prije nekoliko dana i u toj utakmici su slavili Plemići rezultatom 77:70.

Prva četvrtina pripala je košarkašima Zrinjskog 21:17. Također, u drugoj četvrtini Zrinjski je kontrolirao igru te se na odmor odlazi rezultatom 36:30 za domaćina. Nakon odmora Bosna je odigrala treću četvrtinu poprilično dobro, a treća četvrtina završila je rezultatom 55:50.

Zadnja četvrtina pripala je ponovno na domaćinu koji slavi visoku pobjedu 80:61.

U redovima gostiju najbolji je bio Sturanović sa 12 koševa, dok su u Zrinjskom Brummitt i Princ postigli po 13 koševa.

Sutra na našem portalu pogledajte kako je bilo u dvorani, utakmicu najmlađih Plemića i Plemkinja, kao i interviju sa Vedranom Princom nakon utakmice.