FOTO/VIDEO  Teletović u zadnjoj sekundi potopio Chicago Bullse

Mirza Teletović, Bojan Bogdanović, nba, NBA liga , Mirza Teletović, Bojan Bogdanović, kosarka, NBA liga , Bojan Bogdanović, Brooklyn Nets, Bojan Bogdanović, New Jersey Netsi, Bojan Bogdanović, Bojan Bogdanović, New Jersey Netsi, Bogdan Bogdanović, Mirza Teletović, NBA liga , košarkaš

Mirza Teletović je na utakmici zabio 20 koševa, a Sunsi su uspjeli nadoknaditi razliku od 16 koševa u zadnjoj četvrtini. Brandon Knight je zabio 17 od ukupno 21 koš u toj zadnjoj četvrtini, a Sunsi su prkeinukli niz od četiri poraza. Phoenix je nadigrao Bullse sa 42-24 u zadnjoj četvrtini. Pau Gasol je prevodio Bullse sa 22 pogotka, Jimmy Butler je dodao 19, a Derrick Rose 14. Chicago je vodio veći dio utakmice i na početku zadnje četvrtine je imao prednost od 77-61. Gubeći 86-75 nešto manje od osam minuta do kraja, Phoenix je napravio seriju od 11-2 zahvaljujući kojoj je došao na 88-86 nešto manje od pet minuta do kraja.