Široki 'zgazio' sarajevsku Bosnu na Pecari 95:48

HKK Široki, KK Cibona, HKK Široki Primorka, HKK Široki Brijeg, HKK Široki, HKK Široki, Bosna Royal
Poigravali su se Širokobriježani s gostima iz Sarajeva u ovom susretu.

Već nakon prve dionice bilo je jasno kako pobjeda ostaje u Širokom. Imali su domaći vodstvo (25:8), da bi do poluvremena prednost narasla na čak 28 koševa razlike (56:18).

Imao je Široki u jednom trenutku i 49 koševa prednosti, što je bila najveća razlika na utakmici. Nakon 30 minuta igre bilo je plus 46 (76:30), a gaženje Royala se nastavilo i u posljednjoj dionici.

Široki je na kraju slavio pobjedu od 47 koševa razlike.