Široki WWin ponovno uspješan u Sloveniji, pobjeda protiv Zlatorog Laškog 53:78

HKK Široki, KK Maccabi, HKK Široki, KK Cibona, HKK Široki, kk zlatorog, ABA liga
Ovaj su put u sklopu 6. kola ABA lige slavili protiv Zlatorog Laškog. Širokobriježani su kroz cijelu utakmicu bili bolja ekipa i u vodstvu. Fran Pilepić je sa svojih 19 koševa bio prvo ime gostiju.

Igrači trenera Velića već od samog početka pokazuju da su došli u Sloveniju po još jednu pobjedu. Prvu četvrtinu su dobili 10:22, a na poluvrijeme su otišli rezultatom 25:42. Domaći su jedino treću četvrtinu riješili u svoju korist 14:9, dok su Širokobriježani u četvrtoj dodali gas i ubacili 27 koševa 14:27.

Sve u svemu još jedna krasna gostujuća predstava Širokog WWina. Uz već spomenutog i raspoloženog Pilepića odličan je bio Butorac ugradivši 12 koševa u ovu pobjedu. Collins 12, Planinić 10.

Kod domaćih raspoložen je bio Panić sa 21 košem.