Šamadan: Moramo dati sve od sebe da pobijedimo Igokeu
Pobjedom nad aktualnim prvakom Plemići bi izborili prednost domaćeg terena uoči polufinalne serije košarkaškog prvenstva BiH.
"Ekipa je full spremna i sigurno želi pobijediti jer svi znamo što ova utakmica nosi i kao što je rekao trener svi će dati 100% od sebe da bi pobijedili ovu utakmicu. Ja bi ovim putem pozvao navijače jer momčad poput Igokee ne možemo bez šestog igrača dobiti i mi ćemo dati sve od sebe da pobijedimo ovu utakmicu." kazao je kapetan momčadi Ljubo Šamadan
Ove srijede od 19 sati napunimo dvoranu te svojim navijanjem povedimo Zrinjski do pobjede. Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore