FOTO  Prekinuta pobjedonosna serija Zrinjskog, u Mostaru slavili Sparsi

HKK Zrinjski, OKK Spars

Pobjednički niz košarkaša Zrinjskog prekinut je večeras u susretu sa Sparsima.

Gosti iz Sarajevu u dvorani na Bijelom brijegu slavili su s 81:74 u utakmici koja je mogla pripasti i Mostarcima.

Sparsi otvaraju duel vodstvom 4:0 i 12:6, ali Zrinjski na krilima raspoloženog Glogovca prvu četvrtinu završava s minimalnom prednošću 18:17.

Momčadi su se izmjenjivale u vodstvu tijekom četvrtine, a nakon poena Danilovića na odmor se odlazi kod rezultata Zrinjski - Spars 38:34.

Domaćin je i u posljednih deset minuta susreta ušao s vodstvom, doduše minimalnim 55:54.

Tada na scenu stupa do tada neprimjetni Zahiragić koji serijom trica odvodi goste na prednost od šest koševa. Pod košem je do važnih poena došao Kamenjaš i otpor Zrinjskog je slomljen.

Tihomir Vranješ s 21 poenom bio je najefikasniji igrač Zrinjskog, kod Sparsa dobru partiju su pružili Kenan Kamenjaš s 20 i Nedim Buza s 19 koševa.