FOTO  Peta pobjeda Zrinjskog, Mladost 'pala' u Mostaru

HKK Zrinjski, pobjeda, KK Mladost

Košarkaši Zrinjskog ostvarili su večeras petu pobjedu u prvenstvu BiH. U dvorani na Bijelom brijegu poražena je momčad Mladosti s 82:73 (22:19, 24:14, 18:27, 18:13).

Sjajnom igrom u drugoj četvrtini Mostarci su prvo poluvrijeme riješili u svoju korist s 46:33.

Treća četvrtina pripala je gostima iz Mrkonjić Grada koji su stigli na zaostatak od četiri poena uoči posljednjih deset minuta susreta.

No, Zrinjski nije dopustio Mladosti potpuni povratak u utakmicu. Bjelica je dvije minute prije kraja postigao tricu za vodstvo 80:71 i tako ugasio nadu gostima u povoljan rezultat.

Stefan Glogovac postigao je 19, Aleksandar Danilović i Tihomir Vranješ po 18 koševa. Kod gostiju najefikasniji Dragan Muratović s 15 poena.