FOTO  OKK Spars svladao HKK Zrinjski 84:82

HKK Zrinjski, OKK Spars

Košarkaši HKK Zrinjski gostovali su večeras u Sarajevu kod OKK Spars.

Prva četvrtina bila je dosta poravnata, te je završila rezultatom 20:22. Druga je donijela dobru igru Plemića koji su dominirali, te su na odmor otišli s prednošću 36:48.

Nastavak opet donosi poprično poravnatu igru, a domaći su pokušavali smanjiti prednost Zrinjskog. U zadnju četvrtinu Zrinjski je ušao s prednošću 62:71.

U zadnjoj četvrtini Zrinjski prednost Zrinjskog se topi, te je u 35. minuti rezultat 73:77. Zrinjski u tim momentima nije uspijevo doći do poena ni iz slobodnih bacanja, te domaći ubrzo dolaze do vodstva 78:77, a zatim trojkom i do 81:77. Do kraja su Sparsi zadržali prednost i Zrinjski je izgubio utakmicu zahvaljujući očajnoj igri u zadnjoj četvrtini koju je izgubio 22:11. Na kraju pobjeda Sparsa 84:82. Domaće je do pobjede vodio Vrabac s 19 poena, dok je kod Zrinjskog najefikasniji bio Bjelica s 21 poenom.