Odlična košarka na Pecari: Široki pobjedio Slobodu 73:65

OKK Spars, HKK Široki Brijeg, HKK Široki Brijeg, kk Sloboda, OKK Sloboda
Široki je kontrolirao igru u većem dijelu prvog poluvremena, ali je Sloboda na odmor ipak otišla s tri poena prednosti. Domaći su prvi period dobili sa 17:12, imali su u jednom trenutku i 13 koševa prednosti, ali Sloboda velikom serijom od 14:0 stiže do velikog preokreta i plus tri na poluvremenu, 34:31. Treći period donosi izjednačenu košarku. Sloboda je na otvaranju ovog dijela igre imala i osam razlike, ali im Široki nije dopustio da se još više odlijepe. U posljednju dionicu su gosti ušli ponovo sa tri poena prednosti, 54:51.

Neizvjesna utakmica viđena je i u posljednjoj dionici. Sloboda je konstantno imala prednost, a Široki se vraćao, da bi trojkom Naletilića nakon dugo vremena domaći tim poveo 59:58. Naletilić je potom serijom koševa odveo svoj tim na plus pet (63:58), a upravo je on uz Đuguma na kraju prelomio dvoboj za pobjedu Širokog. Naletilić je utakmicu završio s 23 poena, Đugum je dodao 21, dok je kod Slobode Marko Rikalo ubacio 13 poena