Odigrano 14. kolo košarkaške A1 lige Herceg Bosne

Košarkaši Gruda vratili su se na pobjednički kolosijek te svladali momčad Široki II rezultatom 87:73. Iako su mladi košarkaši iz Širokog Birjega imali minimalnu prednost na poluvremenu, domaći su uspjeli preokrenuti rezultat u svoju korist i na koncu zasluženo slaviti. Najbolji pojedinac susreta bio je igrač Gruga Jelčić s postignutih 29 poena.

Rama je nakon prošlotjednog poraza u Kiseljaku bila uvjerljiva na domaćem parketu i svladala Busovaču s 103:67. Najuspješniji u ovom susretu bio je igrač Rame Nikolić s 30 postignutih poena.

Zrinjski II lako je upisao pobjedu protiv momčadi Tomislava. Košarkaši iz Mostara bili su učinkovitiji u svim četvrtinama i na koncu upisali pobjedu 97:65. Zrinjski II predvodio je Petrić s 29 poena.

Košarkaši Viteza upisali su 2 boda bez borbe, jer je Lokomotiva istupila iz lige, dok će Posušje i Kiseljak svoju utakmicu odigrati u četvrtak.