FOTO/VIDEO  NBA liga: Bogdanović i Hezonja vrlo dobri

Bojan Bogdanović

Ni Brooklyn Netsi ni Orlando Magic nisu uspjeli pobijediti na domaćem terenu - Orlando Magic je izgubio od San Antonio Spursa sa 96-98 uz 12 koševa Hezonje, a Brooklyn Netsi su poklekli protiv Memphis Grizzliesa sa 90-109 uz 11 poena Bogdanovića.

Evan Fournier uputio je dodavanje preko čitavog terena koje je Peyton uhvatio sam pod obrčem Spursa, ali potom nije uspio položiti loptu kroz mrežicu.

Do nove, 45. ovosezonske pobjede Spurse su predvodili Leonard sa 29 ubačaja i LaMarcus Aldridge sa 21 pogotkom, dok su najučinkovitiji kod Magica bili Fournier sa 28 poena i Nikola Vučević sa 20 koševa i 13 skokova.

Mario Hezonja je na parketu proveo 14:33 minuta, a za 12 koševa šutirao je 2-2 za dva, 2-4 za tricu i 2-2 s linije slobodnih bacanja. Usto je upisao i jednu asistenciju.

Dvoboj Brooklyna i Memphisa bio je riješen u trećoj četvrtini koju su gosti dobili sa 39-18 i stigli do čak 26 razlike uoči posljednjih 12 minuta. Mike Conley je postigao 20 poena za Grizzliese, a Brook Lopez je imao isti učinak kod Netsa. Bojan Bogdanović je do 11 poena stigao za 16:23 minuta uz šut za dva 0-2, tricu 3-4, a pogodio je oba slobodna bacanja i sakupio dva skoka.