FOTO/VIDEO  Najbolji NBA nastup Marija Hezonje

Mario Hezonja, NBA liga , nba, košarkaš, Mario Hezonja, NBA liga , nba, Mario Hezonja, nba, NBA liga , Mario Hezonja, NBA liga , vjenčanja, Mario Hezonja, NBA liga , Mario Hezonja, NBA liga
Jedna asistencija Hezonje bila je uistinu za divljenje, dok su dvije od tri pogođene trice bile ubačene s više od sedam metara.

Hezonja je bio i strijelac nekih krucijalnih poena u prvoj i posljednjoj četvrtini kada je Magic nadoknadio zaostatak za favoriziranih Celticsima. Malo manje od pet minuta prije kraja Hezonja je stavio tricu za +4 Orlanda...

Trener Scott Skiles dao je hrvatskom reprezentativcu čak 33 i pol minuta u ovoj utakmici, a s obzirom da je Hezonja opravdao njegovo povjerenje, moguće da će i u narednim utakmicama dobivati osjetnije veću minutažu.

Orlando je stigao do pobjede premda je sredinom treće četvrtine gubio 14 koševa razlike (56-70). Međutim, domaćin je serijom 18-3 do konca četvrtine stigao do vodstva 74-73, a potom u zadnjoj dionici i do pobjede.