Košarkaši Zrinjskog pobjedili u Bileći

HKK Zrinjski, KK Bosna, HKK Zrinjski, kk hercegovac
Košarkaši HKK Zrinjski napravili su večeras veliki korak ka opstanku u društvu najboljih svladavši Hercegovac u Bileći rezultatom 73:81.

Plemići su pružili odličnu igru u prvoj, a posebno u trećoj četvrtini koja je i odlučila pobjednika,

Prva četvrtina završila je vodstvom Zrinjskog rezultatom 22:26, a do odmora su domaćini preokrenuli rezultat na 44:41.

Zrinjski nastavlja sa dobrom igrom u trećoj četvrtini koja završava vodstvom Zrinjskog 58:64. Ovaj puta nisu se ponovile prošle utakmice u kojima je Zrinjski gubio bodove u zadnjoj četvrtini, te je utakmica završila zasluženom pobjedom Zrinjskog 73:81.

Najbolji u momčadi Zrinjskog bili su Hasandić sa 20, te Jones i Lalović sa 19 poena. Lalović je uz to dodao nevjerojatnih 15 skokova. Kod domaćih bolji od ostalih bili su Vuković sa 16 i Gajović sa 15 poena.