FOTO  KK Vršac-HKK Zrinjski 85:91

HKK Zrinjski, kk vršac
Plemići su na ovo gostovanje otišli na krilima dobrih rezultata riješeni vratiti se kući s punim plijenom.

Prva četvrtina nije dobro prošla za Plemiće, i domaći su tu prvu četvrtinu dobili rezultatom 30:16.

Druga četvrtina bila je dosta poravnata, a domaći su usojeli sačuvati prednost i na odmor odlaze s visokom prednošću 50:36.

U trećoj četvrtini totalna dominacija Plemića koji su uspjeli preokrenuti rezultat, te se u zadnju četvrtinu ulazi s prednošću HKK Zrinjski 67:72.

I u toj zadnjoj četvrtini Plemići su nastavili s dobrom igrom, i nisu dozvolili novi preokret. Na kraju zaslužena pobjeda Plemića rezultatom 85:91.

Plemiće je do pobjede vodio sjajni Todorović sa 29 poena . Smailagić je dodao 23 koša. Kod domaćih se istakao Radivojević koji je postigao 17 koševa.

HERCEGOVINA.info/Foto: ABA 2 Liga