KK Krka-HKK Široki Wwin 74:71

Odličan otpor gostiju iz Širokog Brijega Krka je slomila u posljednje tri minute kada je u potpunosti obranila pokušaje Širokog za pobjedu 74:71 (21:21, 18:16, 14:17, 21:17).

Da će utakmica biti do kraja neizvjesna pokazala je i prva četvrtina koja je završila neodlučenim ishodom 21:21. I u drugoj četvrtini se uglavnom igrao koš za koš, pa se na odmor otišlo pri rezultatu 39:37 za domaće.

U trećoj četvrtini Široki je zaigrao bolje od domaćih što je i rezultiralo vodstvom na početku posljednje četvrtine. U samoj uzbudljivoj završnici Krka se bolje snašla. Zatvorila je prilaze svome košu i stekla prednost koju je uspjela očuvati do kraja i slaviti pobjedu. Priliku za produžetke propustio je Šakić, do tada bez promašaja.

Krku je do pobjede predvodio Jako Klobučar sa 21 košem, šest skokova i pet ukradenih lopti, Vladović je ubacio 13 koševa uz 8 skokova i 7 asistencija, dok je Lorbek dodao 12 poena. U redovima Širokog po 15 koševa ubacili su Šutalo i Ramljak, dok je Šakić pridodao 13 koševa i 7 skokova.