FOTO  KK Kakanj-HKK Zrinjski 81:76 (47:44)

KK Kakanj-HKK Zrinjski 81:76 (23-19,24-25,12-14,22-18)

KK Kakanj:
Dedić, Zahiragić, Božović, Mirković, Gaćeša, Merdanović, Buza, Muflizović, Palavra, Talić, Tepić, Pirić,

HKK Zrinjski: Ramljak, Ljujić, Miličević, Smajlagić, Demić,Golemac,Petrić, Brummitt, Šamadan, Igrutinović, Murry

Oslabljeni Plemići su kod domaćina u Kaknju ipak pružili jak otpor. Domaćin KK Kakanj predvođen njihovim najboljim poedincem  Milivoj Božovićem dobija prvo poluvrijeme 47:44.

U drugom poluvremenu kvalitetnija igra Zrinjskog međutim domaćin dobrom igrom u obrani  privode susret kraju sa minimalnom prednošću i dobijaju susret rezultatom 81-76.

Kod domaćina bolji od ostalih bili su Dedić sa 20 poenom, a Božović je ubacio 21 poen te Zahiragić i Gaćeša po12 poena .

Kod Zrinjskog bolji od ostalih bili su  Ramljak 20 poena i 8 skokova ,Sokolović sa 18 i 4 skoka , Brummitt 6 poena i 8 skokova .