KK Igokea-KK Široki TT Kabeli 80:82

Na samom startu utakmice  povela je Igokea 14:4, a zatim je Široki sve preokrenuo i došao do vodstva 22:21. Gosti dolaze  do vodstva od 12 poena, ali Igokea u zadnjim minutama prvog dijela pravi seriju od 7:0, te se na odmor odlazi rezultatom 32:37.

Na početku drugog dijela Igokea igra bolje te u jednom momentu preuzima vodstvo 41:40, a do kraja četvrtine zadržava prednost koja na ulazu u zadnju četvrtinu vodstvom 55:53. Prvi dio zadnje četvrtine bio je rezultatski neizvjestan, a onda sve konce igre preuzimaju gosti koji četiri i pol minute do kraja imaju vodstvo 61:68, da bi  se Igokea vratila sa serijom 6:0. U zadnje tri minute ulazi se sa neodlučenim rezultatom 70:70. U tim zadnjim minutama Široki ubacuje dvije trojke i opet dolazi u vodstvo 76:72. Do kraja utakmice košarkaši Širokog su bili prisebniji i mirniji, te su zasluženo slavili rezultatom 80:82.

Junak susreta je Fran Pilopović koji je postigao 28 poena, a od toga čak šest trojka. Slijedeća utakmica igra se u nedjelju na Širokom Brijegu.

(19:15, 13:12, 23:16, 25:29)