KK Bratunac TRB- HKK Zrinjski 79:83

HKK Zrinjski, SKK Student, kk bratunac, HKK Zrinjski
Zrinjski je na ovo neugodno gostovanje otišao riješen da se vrati s tri boda, a domaći su bili uvjereni da mogu iznenaditi državne prvake.

Prva četvrtina bila je dosta izjednačena, a Zrinjski je konstantno imao prednost od nekoliko koševa razlike. Kraj prve četvrtine donio je vodstvo Zrinjskog 25:26.

U drugoj četvrtini bolja igra domaćina koja im donosi prednost na poluvremenu rezultatom 46:41.

Početak treće četvrtine donio je nastavak dobre igre domaćih, a u jednom momentu domaći su imali osam poena prednosti. Do kraja četvrtine Plemići se ipak konsolidiraju i vraćaju u susret, i u zadnju dionicu ulazi se s rezultatom 63:62.

U zadnjoj četvrtini Plemići ubacuju u brzinu više i na polovini imaju prednost 69:76. Domaći se tek tako ne predaju i ulazi se u neizvjesnu završnicu, ali Plemići ne dopuštaju više nikakav preokret i zasluženo slave rezultatom 79:83.

Zrinjski je do pobjede vodio sjajni Miličević s 23 poena. Todorović je dodao 20, a Pandurić 17 koša. Kod domaćih Nikolić je postigao 17, a Pantič 16 koševa.