KK Borac-HKK Čapljina 78:70

HKK Zrinjski, HKK Čapljina, HKK Čapljina, KK Borac, HKK Čapljina, HKK Brotnjo, HKK Čapljina, HKK Čapljina, KK Vogošća

Čapljinci su dobro otvorili utakmicu, te su prvu četvrtinu dobili rezultatom 21:16. I na odmor su košarkaši Čapljine otišli sa prednošću 37:34.

U drugom dijelu domaći su bili bolja momčad, te su preokrenuli rezultat u svoju korist. Na kraju treće četvrtine Borac je imao prednost 57:55, a do kraja su tu prednost povećali za konačnih 78:70.

Kod Čapljine najbolji su bili Jagodić - Kuridža sa 20 i Kovačević sa 13 koševa, dok su domaćine predvodili Šturanović sa 20 i Kovačević sa 13 koševa.

KK Borac: Vranješ 12, Kastratović 7, Ivić 2, Nikolić, M. Šturanović 20, Blanuša 9, A. Šturanović Pavlović 1, Lončar 10, Kovačević 13 i Dojčinović 4.

HKK Čapljina: Bjelica 8, Kovačević 13, Klještan 9, Jagodić 20, Brkić 8, Jurković , Galić, Previšić, Jelčić, Repeša 2, Halilbegović 8, Gerti 2.