Infraktni završetak za pobjedu

Pobjedu koju je u posljednjim sekundama tricom donio kapetan Ivan Grgat. Mravi iz Trnskog su veći dio utakmice igrali podređenu ulugu, Široki je stalno vodio ali ne sa nešto pretjeranom razlikom ( u 24. minuti 52:42 je bila najviša prednost) ali sve do samog kraja zadnje četvrtine gosti su stiskali i uspjeli preuzeti vodstvo ali se Široki opet budi u doslovce u zadnjim sekundama pobjeđuje. Jedna čudna utakmica u kojoj Širokobriježane nije išao šut iz vana ali su imali raspoloženog Grgata i uvijek dobrog Masona i na kraju sasvim zasluženo slave iako je i Zagreb mogao slaviti jer su imali i vodstvo i napad za pobjedu ali na sreću sviju u dvorani nisu uspjeli. Široki je opet odigrao borbeno, opet su nadskakali svoje protivnike, u rovovskoj borbi u ključnim trenutcima bolje reagirali  iako su imali problema sa šutom pogodili što su trebali.Grgat, Mason i Špralja su opet odveli ekipu u pobjedu i to krasi ovogodišnju družinu s Pecare, nadograđuju se u jednoj utakmici iskoči par igrača u drugoj netko drugi to i je bit ovog sporta da svi daju sve od sebe i kad ne ide pomognu momcima koji su te večeri u dobrom izdanju, to publika zna nagraditi.