FOTO  HKK Zrinjski: Pobjeda juniora nad Košem, poraz kadeta

HKK Zrinjski, KK Koš, Liga mladih KS BiH, ks bih

Prvi na teren izašli su kadeti HKK Zrinjski te KK Koš iz Sarajeva. Kadeti Zrinjskog veoma su loše ušli u utakmicu i na samom početku se znao konačni pobjednik. Krajnji rezultat bio je 80:94.

KADETI: HKK ZRINJSKi - KK KOŠ 80:94

HKK ZRINJSKI: Planinić 6, Božić 10, Zovko 21, Krezić 8, Marić, Ćavar, Bošnjak, Miličević, Primorac, Mravak 2, Kolovrat 33, Krešić.

KK KOŠ: Ljutović 11, Mujezin 1, Šertović, Ćehović, Čoloman 22, Gočobija 6, Bjelak 14, Mirković 2, Ovčina 2, Avdić, Musa 36, Antunović.

Nakon kadetskih ekipa na teren su izašle juniorske ekipe Zrinjskog i Koša. Iako su Plemići vrlo dobro ušli u sami susret, prva četvrtina pripala je gostima 14:19. U drugom djelu igre juniori daju sve od sebe te prave preokret početkom zadnje četvrtine koja završava u korist Zrinjskog 22:12. Krajnji rezultat juniorskih ekipa glasio je 66:48.

JUNIORI: HKK ZRINJSKi - KK KOŠ 66:58

HKK ZRINJSKI: Vulić 2, Kuzman 2, Manjgo 17, Soldo 2, Bevanda 10, Barać, Hukara 10, Golemac 10, Zelenika, Sesar 13, Brkić.

KK KOŠ: Holjan 6, Softić, Velić, Hasanović 4, Osmanagić, Ilić 3, Vladović 14, Muratbegović, Karić 4, Vlahovljak 17, Kurtović, Bešović 10.