FOTO  HKK Zrinjski: Plemići slavili u Vogošći 73:85

HKK Zrinjski, KK Vogošća
Košarkaški prvaci države opravdali su ulogu favorita, te su bez većih problema slavili uvjerljivu pobjedu.

Plemići su dobro ušli u utakmicu, te su nakon prve četvrtine imali prednost 20:27.

U drugoj četvrtini domaći se vraćaju u utakmicu, te se na odmor ide s minimalnim vodstvom Zrinjskog 43:44.

Treća četvtina donijela je potpunu dominaciju Zrinjskog. Plemići nisu domaćima dali previše prostora, te su ovu dionicu dobili 10:25. U zadnju četvrtinu se ušlo rezultatom 53:69.

I u zadnju četvrtinu Zrinjski ulazi silovito, te je ubrzo rezultat 53:75. Nakon tako velikog vodstva bilo je jasno da Plemići odnose puni plijen iz Vogošće, i ostatak susreta bila je samo formalnost. Na kraju rezultat 73:85 i više nego zaslužena pobjeda Plemića.

Kod Zrinjskog su se istakli Sokolović sa 19, Miličević sa 16, Ljujuć sa 15, te Ramljak i Šutalo sa po 13 koševa.

Kod domaćih se istakao Vranić sa 19 koševa.