FOTO  HKK Zrinjski - OKK Spars 70:65

zrinjski-spars

Večeras su se u Mostaru sastali HKK Zrinjski i OKK Spars. Bila je to druga polufinalna utakmica doigravanja za košarkaškog prvaka BiH. Utakmica je napunila dvoranu na Bijelom Brijegu, te ju je došlo pogledati oko 800 gledatelja.

U prvoj utakmici slavili su Sparsi rezultatom 88:81.

Prva četvrtina završila je rezultatom16:13. Na odmor se otišlo rezultatom 30:28.

Treća četvrtina donijela je rezultat 55:38.  U  zadnjoj četvrtini gosti se dižu, te dolaze do potpunog preokreta, pa u jednom momentu imaju čak dva poena prednosti. Ipak Zrinjski je smogao snage nošen publikom da se vrati i na kraju zasluženo slavi.  Na kraju pobjeda rezultatom 70:65.

U redovima domaćih najučinkovitiji je bio Rikić sa 28 pogodaka i Ramljak sa 16 koševa dok su u redovima sarajevskog Sparsa najučinkovitiji bili Jovanović sa 14, te Grubelić sa 12 poena.