FOTO  HKK Zrinjski - KK Zadar 86:81

Zrinjski - Zadar kosarka

Prva četvrtina utakmice pripala je gostima iz Zadra 26:23. U drugu četvrtinu utakmice košarkaši Zrinjskog su ušli mnogo bolje te se na odmor odlazi prednošću Plemića 45:39.

I u treću četvrtinu košarkaši Zrinjskog dosta dobro igraju, te treća četvrtina završava 67:60 u korist Zrinjskog.

U zadnju četvrtinu i jedna i druga ekipa su ušle dosta čvrsto, a rezultat četiri minute prije kraja bio je poravnat 74:74. Do kraja utakmice gledali smo izuzetno zanimljivu igru obje ekipe, a ekipa Zrinjskog je uspjela održati prednost i osvojiti memorijal Mariofil Džidić.

Krajnji rezultat utakmice glasio je 86:81.

U poprilično ispunjenoj dvorani na tribinama se našlo i 40-tak pripadnika navijačke skupine Tornado koji su cijelu utakmicu bodrili svoje košarkaše.

Kod Zrinjskog su se istakli Šamadan sa 23, Knežević sa 17, te Princ i Brajkovć sa 11 koševa. Kod Zadra bolji od ostalih bili su Marinković sa 19, te Vladović i Marić sa po 16 koševa.