FOTO  HKK Zrinjski-KK Varda 88:69 (19-15,27-19,22-12,20-23)

HKK Zrinjski, KK Varda, kosarka, košarkaši

Bila je to utakmica u kojoj je HKK Zrinjski imao imperativ pobjede, i koju je došlo pogledati oko 200 gledatelja.

HKK Zrinjski-KK Varda 88:69 (46-34), (19:15,27:19,22:12,20:23)

HKK Zrinjski: M.Janjušević,I.Kuzman,M.Manjgo,M.Gilja,M.Petrić,S.Planinić,

V.Princ,A.Demić,K.Brawn,M.Šamadan,J.Brajković

KK Varda HE: B.Tasić,N.Tomašević,V.Kojić,M.Pajović,N.Rosić,S.Ivanović,

Đ.Dželetović,N.Đurđević,N.Pečenica,N.Stanimirović

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 46-34 u korist Plemića koji su tijekom cijelog poluvremena bili šuterski raspoloženi. Statistika prvog poluvremena je pokazala da je šut prevagnuo, košarkaši HKK Zrinjski ostvarili su u prvom poluvremenu postotak šuta od 53% za razliku od gostiju koji su imali samo 42%.Kako su  meč u šuterskom raspoloženju započeli, Plemići su nastavili i u drugom poluvremenu istim tempom a vrijedi napomenuti  i procenat šuta Plemića kod slobodnih bacanja 83,3% a sam procenat šuta su u drugom poluvremenu još ynatno poboljšali tako da gosti iz Višegrada sa ovako raspoloženom ekipom HKK Zrinjski jednostavno nisu imali nikakve šanse.

Utakmica je završila rezultatom 88:69  (46-34),(19-15,27-19,22-12,20-23)

Kod Zrinjskog su se istakli: Janjušević 11 poena 5 skokova i 5 asistencija,Brajković 19 poena i 6 skokova i najbolji večeras Šamadan 20 poena 11 skokova i 3 asistencije te veteran Princ 10 poena i 8 asistencija.

Kod gostiju bolji od ostalih bili su:Dželetović 25 poena i 11 skokova ,Tomašević 13 poena,5 skokova i 3 asistencije te Đurđević 9 poena 3 skoka i 6 asistencija