FOTO  HKK Zrinjski-KK Swisslion Leotar 87:68

Zrinjski-Leotar

... i košarkaša Swissliona Leotar iz Trebinja. Za košarkaše Zrinjskog ovoje bila izuzetno važna utakmica. Zrinjski je odlično ušao u utakmicu te je prva četvrtina završila u korist Zrinjskog rezultatom 22:7. I u drugoj četvrtini Plemići igraju odlično te se na odmor odlazi rezultatom 52:24.

Treću četvrtinu gosti iz Trebinja se bude, ali velik zaostatak tek su do kraja treće četvrtine tek donekle ublažili jer treća četvrtina završava rezultatom 68:44 u koris domaćina.

Posljednju četvrtinu Plemići rutinski privode kraju te utakmica završava 87:68 u korist ekipe iz Mostara. U redovima Zrinjskog Albijanić je skupio 17 poena, te Hasandić i D. Zovko po 14 poena. Na strani gostiju istaknuo se Vukadinov koji je skupio 27 poena.