FOTO  HKK Zrinjski - KK Rogoška 94:93

HKK Zrinjski, kk rogaška , Druga ABA liga

Plemići su ovaj susret dočekali puni optimizma i vjerovali su u nove bodove pred svojom publikom.

Gosti su imali svoju računicu i došli su u Mostar da pokušaju pobijediti i tako krenuti prema gornjem dijelu ljestvice. Utakmicu je došlo pogledati oko 500 navijača Zrinjskog.

Plemici su sukladno najavama ušli čvrso u utakmicu i od samog počeka držali su prednost na svojoj strani. Prva  četrvrtina završila je vodstvom Zrinjskog 28:19.

I u drugoj četvrtini Plemići drże konce igre u svojim rukama, te su do odmora sačuvali prednost 52:43.

U trećoj četvrtini Rogaška je potpuno nadigrala Zrinjski, i gosti iz Slovenije su u zadnju četvrtinu ušli s osjetnom prednošću 65:73.

U zadnju četvrtinu Plemići ulaze furiozno i serijom koševa vratili su se u egal, te tako opet preuzeli vodstvo koje su do završnice uspjeli ispustiti, ali su na kraju ipak koševima Sokolovića zasluženo slavili rezultatom 94:93.

Plemiće je do pobjede vodio Todorović koji je ubacio 28 koševa. Pandurić je dodao 16, a Ramljak 12. Kod gostiju Sarajlija je ubacio 27 koševa.