FOTO  HKK Zrinjski-KK Radnik 75:68

Utakmica je počela očajno po Zrinjski i nakon prve četvrtine koja je završila 12:27 za goste činilo se da još jednom bodovi idu iz Mostara. Na početku druge četvrtine gosti su čak i povećali prednost, ali se domaćini uspijevaju vratiti i velikom serijom do odmora poravnavaju rezultat na 39:39.

I u trećoj četvrtini gosti su uspjeli doći do prednosti, te su u zadnju četvrtinu ušli sa prednođću 52:57. Ipak u zadnjoj četvrtini Plemići se opet vraćaju u igru, te odličnom igrom uspijevaju preokrenuti rezultat u svoju korist za konačnih 75:68.

Plemiće su do pobjede vodili Lalović i Sinadinović sa po 20 poena, a vrijedi istaći odličnu partiju Ivicu Petrića koji je ubacio 14 koševa. Kod gostiju bolji od ostalih bili su Boravčanin i Goranović sa po 22 ubačena koša.