FOTO  HKK Zrinjski-KK Kakanj 86:80

Bila je to utakmica u koju su Plemići ušli hendikepirani neigranjem Sinadinovića, pa je teret pao na mlađe igrače. Zrinjski je imao vodstvo tijekom cijelog susreta, u nekim momentima i po 13 razlike, ali kao i mnogo puta ove sezone mladi igrači Zrinjskog dozvolili su protivnicima da dovedu utakmicu u neizvjesnost.

Prva četvrtina završila je vodstvom Zrinjskog 30:24, a na poluvrijeme se otišlo rezultatom 46:40. Treću četvrtinu Plemići su dominirali, tako da se u zadnju dionicu ušlo sa rezultatom 67:54. U zadnjoj četvrtini gosti su iskoristili pogreške u igri Zrinjskog, te je utakmica ušla u rezultatsku neizvjesnost. Do pobjede su ipak Plemići došli u samoj završnici utakmice, za pobjedu u prvenstvu, ali i u Kupu BiH jer večerašnja utakmica važi za oba natjecanja.

Najbolji pojedinac susreta bio je Lalović koji je postigao 32 poena, a istakli su se i Zovko sa 12,te Jazvin i Brajković sa po 10 poena.

Kod gostiju su se istakli Hadžifejzović sa 19, te Begovac sa 16 poena.