FOTO  HKK Zrinjski-KK Bosna 82:76

Bila je to utakmica je to u kojoj je Zrinjski imao prednost tijekom cijelog susreta, i na kraju su Plemići i više nego zasluženo slavili nad renomiranim protivnikom. Prvo poluvrijeme gledali smo dominaciju Zrinjskog u svim segmentima igre i na odmor se otišlo sa 46:32.

U drugom dijelu malo bolja igra Bosne, što je rezultiralo smanjenjem rezultata u trećoj četvrtini na 67:58. Zadnja četvrtina za razliku od ostalih utakmica odigranih u ovoj sezoni nije donijela veliku neizvjesnost, jer su Plemići uspjeli zadržati prednost i privesti susret kraju za konačnih i zasluženih 82:76.

Kod Zrinjskog su se istakli Sinadinović sa 26, Jazvin sa 18 i Lalović sa 13 poena, dok je goste predvodio Avdibegović sa 24 poena. Uz nabrojani trojac u Zrinjskom vrijedi svakako istaći odličnu igru mladog Brajkovića koji je ubacio 12 poena.

HKK Zrinjski-KK Bosna (82:76 (24:15, 22:17, 21:26, 15:18)

HKK Zrinjski: Cvjetković, Brajković 12, Sinadinović 26, I. Petrić, M. Petrić 2, Jazvin 18, Mikulić, Tomić, Mašić 3, Bubalo 8, Zovko i Lalović 13.

KK Bosna ASA BH Telecom: Vuleta, Hodžić 4, Alispahić 7, Vuković, Hasandić, Damjanović 2, Čamdžić, A. Demić 9, Lerić 4, S. Demić, Rizvić 26, Avdibegović 24.