FOTO  HKK Zrinjski-HKK Široki 65:96 (37-53)

HKK Zrinjski, HKK Široki, kup herceg bosne

HKK Zrinjski:HKK Široki 65:96 (37-53),(18:25,19:28,12:23,16:20)

Zrinjski je u ovoj utakmici nastupio desetkovan ozljedama i većinu susreta su odigrali mladi košarkaši koji do sada nisu imali neku minutažu.

HKK Zrinjski: I.Begić, I. Hukara, M. Manjgo, J. Golemac, M. Gilja, M. Petrić, S.Planinić, K. Brawn, L.Šamadan, J.Brajkovič

HKK Široki: A.Mikulić, T.Vranješ, j.Segarić, A.Čorić, M.Prskalo, Lj.Zadro, M.Čolak, J.Zubac, I.Novačić, M.Kovačević, I.Karačić, K.Faber

Košarkaši Širokog bili su bolji tijekom cijelog susreta i na kraju su zasluženo slavili rezultatom 96:65. Na poluvremenu Široki je imao prednost 53:37.

Kod Plemića istakli su se Begić 14 poena i 4 asistencije, Golemac 13 poena i 4 skoka, Brawn 12 poena i Šamadan 11 poena i 7 skokova.

Kod pobjedničke ekipe HKK Široki bolji od ostalih bili su: Novačić 25 poena i 8 skokova, Kovačević 18 poena i 6 skokova, Karačić 16 poena te Segarić 8 poena i čak 14 asistencija

Ovom pobjedom košarkaši HKK Široki osvojili su Kup Herceg-Bosne te se plasirali u polufinale Kupa BiH. Pokal pobjedinika Širokom je predao predsjednik KK Herceg Bosne Dalibor Miloš.